KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14445368

nr 1444 5368

Blandteknik

2 st, Fred Hessler. Signerad, blandteknik, daterad 89, yttermått inklusive ram: ca 68x53cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 24 januari 2022
kl 19:09:38